S úlevou od bolestí a obtížemi pohybového aparátu a k návratu funkčnosti těla do rovnováhy vám pomáháme na novém pracovišti fyzioterapie v Olomouci, kde vám se vší profesionalitou, empatií a plně individualizovaným přístupem poskytuje odbornou péči naše zkušená fyzioterapeutka Mgr. Veronika Kováčechová.

Mgr. Veronika Kováčechová vystudovala magisterské studium fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Další vzdělávání a dalšími kroky v profesním rozvoji zaměřila na kurzy lymfatických masáží, výživového poradenství a metodu Dynamické neuromuskulární stabilizace, které ji umožnily rozšířit odborné znalosti. Své dovednosti v oblasti fyzioterapie kombinuje s těmito technikami, aby klientům poskytovala komplexní péči.

Fyzioterapeut - Mgr. Veronika Kováčechová

Veronika má radost z práce s lidmi, kteří projevují zájem o své zdraví a aktivně se snaží zlepšit svůj způsob života. Mimo profesní sféru je její velká láska sport, protože věří, že aktivní životní styl je klíčovým prvkem celkového zdraví a pohody. S přístupem plným empatie a profesionálního zájmu se snaží každému klientovi poskytnout individuální péči a podporu na cestě k dosažení jeho zdravotních cílů.

V EuroPainClinics Fyzio Olomouc poskytujeme komplexní fyzioterapii včetně přesné diagnostiky bolestivého stavu, léčebně-preventivní návštěvy dle potřeby a fyzioterapeutické metody na míru obtížím. Ve spolupráci s Klinikou miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Olomouc se zaměřujeme na fyzioterapii pacientů před indikovaným intervenčním výkonem. Objednat se můžete na tel. 724 395 042 nebo přes formulář bezplatné eFyzio-konzultace!

Kde nás najdete? Zdravotní středisko Olomouc-Lazce, Dlouhá 521, 1. patro.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové
15.05.2024

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové

Pro naše pracoviště specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT / FYZIOTER...
Zobrazit
10 TOP důvodů, proč zvolit fyzioterapii
18.04.2024

10 TOP důvodů, proč zvolit fyzioterapii

Fyzioterapii vyhledáváme nejčastěji v situacích, kdy se zotavujeme po úraze, operaci, nebo nás trápí chronická bolest. Zajímat by nás však rozhodně měla i z hlediska prevence, protože ben...
Zobrazit
Kdy pomáhá viscerální terapie
11.04.2024

Kdy pomáhá viscerální terapie

Viscerální terapie, známá také jako viscerální manipulace, je terapeutická metoda, která se zaměřuje na manipulaci vnitřních orgánů, aby obnovila jejich...
Zobrazit