Fyzioterapie, kterou vám nabízíme, je poskytována zkušenými kvalifikovanými fyzioterapeuty. Velkou výhodou a přínosem naší fyzioterapie je propojení našich fyzioterapeutů a lékařů, kteří úzce spolupracují a společně pro vás nastavují nejoptimálnější léčebný a fyzioterapeutický plán.

 

Fyzioterapie

45 - 60 min

1 500 Kč

Fyzioterapie

90 min

2 250 Kč

Fyzioterapie (vstupní vyšetření)

120 min

2 800 Kč

Individuální cvičení s fyziotrenérem

60 min

1 000 Kč

Individuální cvičení s fyziotrenérem

90 min

1 500 Kč
Vstupní vyšetření

První návštěva u nás trvá 120 minut. Délka vstupního vyšetření je zvolena tak, abychom měli dostatek času na vaše důkladné vyšetření, komplexní diagnostiku a následnou terapii, která je přesně přizpůsobena vašim individuálním potřebám.


Platební podmínky

Možnost platby kartou, fakturou, příspěvky FKSP.
Nejsme smluvním partnerem zdravotních pojišťoven (v rámci fyzioterapie).

Dárkové poukazy do EuroPainClinics Fyzio

Věnujte praktický a zároveň příjemný dárek pro péči o zdraví! Možnost zakoupení dárkových poukazů na 60, 90 a 120 minut individuální fyzioterapie. Poukazy pořídíte na našich pracovištích, nebo nám zavolejte na tel. č. 724 395 402. 


Storno podmínky

Vážení klienti,

vážíme si toho, že jste si pro svoji léčbu zvolili pracoviště EuroPainClinics Fyzio a těšíme se na vaši návštěvu. Pokud se z určitého důvodu nebudete moci dostavit, prosíme, abyste nás informovali o této skutečnosti co nejdříve. Rádi vám vyjdeme vstříc a společně najdeme nový termín vaší návštěvy.

Zároveň bychom upozornili, že samotná rezervace termínu není automatickým potvrzením termínu vaší návštěvy fyzioterapie nebo lekce s fyziotrenérem (případně skupinového cvičení). Toto potvrzení je nutné učinit do 5 kalendářních dnů od rezervace termínu, jinak rezervace propadá. Potvrzení provedete v odpovědi na SMS nebo na e-mailovou zprávu, které vám zašleme.


Dovolujeme si vás seznámit s novými STORNO podmínkami s platností od 1. 8. 2023.

Potvrzením termínu klient souhlasí se storno podmínkami, které si vyhrazujeme právo účtovat následovně:

Za okamžik zrušení návštěvy fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio se považuje den a hodina doručení SMS zprávy nebo záznam telefonického hovoru, kterými nás klient o zrušení bude informovat. V nejbližším možném termínu (pracovní dny) bude klient následně námi kontaktován, abychom si zrušení potvrdili, případně nabídli nový vyhovující termín návštěvy. Pro telefonické zrušení prosím využijte tel. číslo +420 724 395 402.


Storno poplatek bude účtován na základě faktury vystavené společností EuroPainClinics Fyzio s.r.o., IČ: 09999060, se sídlem Radlická 608/2, Praha 5-Smíchov, PSČ 150 00. Faktura bude zaslána na e-mailovou adresu klienta a klient o této skutečnosti bude zároveň informován SMS zprávou.


EuroPainClinics Fyzio nebude účtovat klientovi výše uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby fyzioterapeuta či fyziotrenéra, a to ze závažných důvodů: hospitalizace klienta nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění či náhlý úraz klienta, úmrtí v rodině, živelná pohroma.

Storno podmínky jsou nedílnou součástí Všeobecných podmínek EuroPainClinics Fyzio, které jsou k dispozici na webových stránkách www.fyzioepc.cz.


Děkujeme za pochopení.

Tým EuroPainClinics FyzioBezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové
15.05.2024

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové

Pro naše pracoviště specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT / FYZIOTER...
Zobrazit
10 TOP důvodů, proč zvolit fyzioterapii
18.04.2024

10 TOP důvodů, proč zvolit fyzioterapii

Fyzioterapii vyhledáváme nejčastěji v situacích, kdy se zotavujeme po úraze, operaci, nebo nás trápí chronická bolest. Zajímat by nás však rozhodně měla i z hlediska prevence, protože ben...
Zobrazit
Kdy pomáhá viscerální terapie
11.04.2024

Kdy pomáhá viscerální terapie

Viscerální terapie, známá také jako viscerální manipulace, je terapeutická metoda, která se zaměřuje na manipulaci vnitřních orgánů, aby obnovila jejich...
Zobrazit