Představujeme vám novou sympatickou tvář našeho pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, kterou je od letošního listopadu fyzioterapeutka Mgr. Michaela Vodičková. Srdečně vítáme Michaelu v našem týmu!

Mgr. Michaela Vodičková vystudovala magisterské studium fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V rámci studia absolvovala odborné praxe na oddělení neurologie, kardiologie, ortopedie, traumatologie, chirurgie, rehabilitačním a interním oddělení. Jako fyzioterapeutka pracovala v Centru léčebné rehabilitace MUDr. Antonína Koukala, kde pracovala s klienty s poruchami pohybového aparátu, neurologickými a interními onemocněními a věnovala se fyzioterapii sportovců. Při terapiích využívá manuální techniky i aktivní kinezioterapii přizpůsobenou každému pacientovi. Ráda pracuje s aktivními lidmi, kteří chtějí změnit svůj zdravotní stav. Během terapie využívá metodu Dynamické neuromuskulární stabilizace, měkké a mobilizační techniky, kineziotaping, baňkování, flossband a fasciální nůž. 

S vašimi akutními i chronickými obtížemi pohybového aparátu se svěřte do kvalifikovaných rukou Michaely, které tímto zároveň přejeme mnoho pracovních úspěchů!

Rezervujte si svůj termín fyzioterapie přes online formulář E-Fyzio konzultace nebo nás pro objednání kontaktujte na tel. čísle +420 724 395 402.


Mgr. Michaela Vodičková, fyzioterapeut EuroPainClinics Fyzio Brno

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Vítáme novou posilu týmu EuroPainClinics Fyzio Olomouc!
14.06.2024

Vítáme novou posilu týmu EuroPainClinics Fyzio Olomouc!

V týmu našeho nově otevřeného pracoviště fyzioterapie v Olomouci srdečně vítáme nového kolegu, fyzioterapeuta Bc. Víta Kořínka, který je připraven s maximální zodpovědností a empa...
Zobrazit
Pohybové aktivity pro střední až vyšší věk: Které jsou vhodné?
30.05.2024

Pohybové aktivity pro střední až vyšší věk: Které jsou vhodné?

V období středního a později vyššího věku dochází k mnoha změnám organismu, ať už fyzickým nebo psychickým. Jedním z typických jevů je zpomalení metabolismu (u mužů i u žen), a často doch...
Zobrazit
Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové
15.05.2024

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové

Pro naše pracoviště specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT / FYZIOTER...
Zobrazit