Dalším pracovištěm specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio, na kterém vám rádi pomůžeme k zlepšení stavu vašeho pohybového aparátu a vaší fyzické kondice, je naše nová pobočka v Olomouci. Provoz zahajujeme od dubna 2024 v prostorách Zdravotního střediska Lazce.

Fyzioterapie je nedílnou součástí léčby bolesti, protože funkční a strukturální poruchy pohybového aparátu spolu úzce souvisejí. V EuroPainClinics Fyzio je cílem naší fyzioterapie dosažení rovnováhy mezi oběma složkami tak, aby pohybový systém opět správně fungoval.

Začít se cvičením a fyzioterapií můžete kdykoliv. Pokud se navíc rozhodnete k tomuto kroku paralelně s vaší základní léčbou bolesti, je to bezesporu přínosem – správné pohybové návyky umožní preventivně se vyhnout bolesti, redukovat bolest v procesu léčby, ale také, co je velmi důležité, například předejít bolesti a případným komplikacím pooperačního stavu.

Profesionální fyzioterapeutickou péči v EuroPainClinics Fyzio Olomouc vám bude poskytovat naše zkušená fyzioterapeutka Mgr. Veronika Kováčechová, která má rozsáhlé odborné zkušenosti v oblasti komplexní diagnostiky a terapii funkčních poruch pohybového aparátu. Při své práci využívá řadu certifikovaných fyzioterapeutických metod včetně Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) prof. Koláře, specializuje se na lymfatické masáže a věnuje se i výživovému poradenství.

Kde nás najdete?

Fyzioterapie se nachází ve stejných prostorách jako pracoviště intervenční léčby bolesti EuroPainClinics Olomouc, Zdravotní středisko Lazce – 1. patro, Dlouhá 521.

Jak se objednat?

Objednávat se můžete na tel. č. 725 395 402, nebo kdykoliv využijte bezplatnou službu eFyzio-konzultace
Objednat se můžete také v ambulanci EuroPainClinics Olomouc při vaší návštěvě lékaře.

Fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio není hrazena ze zdravotního pojištění. Ceník služeb najdete zde

Benefit pro vás: Vaše léčba pohledem dvou odborníků – fyzioterapeuta a lékaře
Vzhledem k úzkému propojení a spolupráci našich specialistů může vaše léčba pohybových obtíží v EuroPainClinics Fyzio Olomouc probíhat na jednom místě pod dohledem fyzioterapeuta a zároveň lékaře-specialisty na léčbu bolesti. Oba odborníci jsou obeznámeni se zdravotním stavem pacienta z hlediska funkční i strukturální poruchy, průběžně konzultují vývoj léčby a upravují léčebný a fyzioterapeutický plán po celou dobu léčby tak, aby výsledek byl co nejoptimálnější.

Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte se blíže informovat!

Těšíme se na vaši návštěvu!

Fyzioterapie Olomouc


Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové
15.05.2024

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové

Pro naše pracoviště specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT / FYZIOTER...
Zobrazit
10 TOP důvodů, proč zvolit fyzioterapii
18.04.2024

10 TOP důvodů, proč zvolit fyzioterapii

Fyzioterapii vyhledáváme nejčastěji v situacích, kdy se zotavujeme po úraze, operaci, nebo nás trápí chronická bolest. Zajímat by nás však rozhodně měla i z hlediska prevence, protože ben...
Zobrazit
Kdy pomáhá viscerální terapie
11.04.2024

Kdy pomáhá viscerální terapie

Viscerální terapie, známá také jako viscerální manipulace, je terapeutická metoda, která se zaměřuje na manipulaci vnitřních orgánů, aby obnovila jejich...
Zobrazit